Приватне підприємство «КРУПОСВІТ» – це одне із провідних підприємств Подільського регіону,яке розташоване у смт. Стрижавка, Вінницької області, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування, широкого асортименту фасованих та вагових круп та борошна пшеничного.

Компанія розпочала свою діяльність у 2004 році, подолавши за цей час довгий шлях від невеликого родинного підприємства до сучасного потужного виробника та постачальника продуктів харчування.

mapa_ukr_vin

Продукція під торговою маркою «КРУПОСВІТ» добре відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У 2015 році компанія вийшла на міжнародний ринок. Сьогодні підприємство на постійній основі експортує продукцію до таких країн як: Польща, Молдавія, Німеччина, Нідерланди, Литва, Латвія, Чехія, Румунія, Республіка Гана, Гаяна, Трінідад і Тобаго, Шрі-Ланка, Малайзія, Ісламська Республіка Іран, Канада, Сурінам, Дакар і географія представленості торгової марки постійно розширюється.

 

Компанія не зупиняється на досягнутому та продовжує динамічно розвиватись. На підприємстві працює власна сертифікована лабораторія з багатоступеневим контролем якості кожного етапу виробництва. Постійна увага приділяється модернізації обладнання, впровадженню новітніх технологій виробництва та покращенню якості обслуговування. Разом, це забезпечує підприємству лідируючі позиції на ринку та гарантує високу якість продукції

На сьогоднішній день підприємство випускає продукцію як під власними торговими марками, так і на замовлення під торговою маркою замовника. Власне виробництво повного циклу дозволяє максимально оперативно виконувати замовлення, виготовляючи продукцію з врахуванням усіх вимог щодо асортименту, варіантів розфасовки та особливостей упаковки.

Підприємство пропонує довгострокове і плідне співробітництво: взаємовигідні умови роботи, професійний супровід процесу продажів, рекламну підтримку, гнучкий графік поставок продукції власного виробництва ТМ “КРУПОСВІТ”.

        Підприємство спеціалізується:

  • Крупи горохові розколоті (жовті та зелені)
  • Крупи горохові цілі шліфовані
  • Крупи горохові промаслені
  • Крупа пшоно шліфоване
  • Крупа ячмінна (ячна)
  • Крупа гречана ядриця несмажена
  • Борошно пшеничне вищого гатунку

 

Крім того, підприємство “КРУПОСВІТ” зробить продукцію під Private Label – Вашою торговою маркою.

Зв’яжіться з нами, щоб обговорити можливості співробітництва або стосовно продукції ПП “КРУПОСВІТ”.